0 Широкоформатний друк тернопіль, друк банерів, друк наклейок | Фарбований лисФарбований лис

УФ друк - якскравість та стійкість

Ультрафіолетовий друк - стійкий, якісний і довговічний вид друку. Крім того, за допомогою наших УФ-плотерів можна нанести принт практично на будь-яку поверхню (пластик, скло, акрил, ПВХ).
УФ-друк - одна з новітніх технологій в поліграфії. Вона не має аналогів і конкурентів по співвідношенню «якість-ціна».

Друк на банерній тканині

банери для зовнішньої реклами, брендволи, пресволи, інтер'єрні

від 155 грн./м2

Друк на ПВХ плівці

наклейки, перфоплівки

від 165 грн./м2

Друк на холсті

картини, фотографії, модульні картини

від 365 грн./м2

Друк на шпалерах

УФ фотодрук на шпалерах

від 385 грн./м2

Друк на ПВХ

УФ друк на ПВХ, акрилі, пінокартоні

від 485 грн./м2

Залишилися питання? Зателефонуйте

+38 067 351 09 55

Особливості UV та екосольвентного друку

Ультрафіолетовий широкоформатний друк - стійкиий вид друку до атмосферних явищ, насиченість кольорів та екологічність. Сольвентний та екосольвентний друк - використовуємо в основному для друку великир розмірів банерів та плівок OneVision.

#друк на полотні - репродукція картин та постерів для дому та офісу. друкуємо на фотошпалерах.

Прямий УФ друк на пластику

Широкоформатний УФ-друк в Тернополі

Ультрафіолетовий друк - це один з підвидів широкоформатного друку, який користується великою популярністю і затребуваністю, особливо у тих, для кого якість і довговічність завжди на першому місці. Головна відмінність ультрафіолетового друку від всіх інших в тому, що в даному випадку використовуються спеціальні чорнило, полімеризація яких відбувається виключно під впливом саме ультрафіолетових променів. Важливо розуміти, що подібна робота може проводитися практично на будь-якій твердій (і не тільки) поверхні, а максимальне розширення може досягати і 1440 dpi.

Чому потрібно вибрати саме УФ-друк?

Тому що:

Область, де можна застосувати ультрафіолетову друк сила-силенна, наприклад:

Зовнішня реклама

Хочете, щоб ваша компанія приносила вам максимум прибутку? Тоді потрібно подбати і про гарну рекламної кампанії, яка б була приємна для погляду оточуючих і стимулювала їх звернути увагу саме на вас, особливо якщо справа стосується такого великого міста, як Київ. УФ-друк це дуже популярна галузь поліграфії, яка відкриває вам майже безмежні можливості. Насамперед, хотілося б зупинитися на банерах, які прикрашають кожну вулицю або розташовуються уздовж автомагістралей. В даному випадку наноситися УФ-друк на ПВХ, як правило, жорсткий і міцний, здатний встояти і під час спекотного літа, і під час холодної зими. На відміну від плівкових або паперових банерів зі звичайною широкоформатним друком, цей буде мати воістину яскравим і з об'ємним малюнком, стійкість якого просто вразить.

Крім того, якщо вам необхідно використовувати в якості основи прозору плівку, сольвентний друк не дає бажаного ефекту і робить малюнок тьмяним, тоді як УФ-друк і тут вас виручить. Завдяки тому, що спочатку наноситися шар білої фарби, а потім вже кольорова, зображення виходить не прозорим, а соковитим і реалістичним.

УФ-друк і інтер'єр

Задумали ремонт з сучасним дизайнерським інтер'єром? Тоді УФ-друк на пластику ПВХ або рулонних матеріалах допоможе зробити інтер'єр просто зачаровує. Так ви можете замовити друк на картинних полотнах. Крім того, будь-який за складністю малюнок можна нанести на шпалери, забезпечуючи йому повну природність і об'ємність.

У вас вже конкретна мета і потрібна термінова друк? Наша компанія забезпечить швидкий і якісний результат за помірну вартість. Тим більше, що ми використовуємо власне обладнання, яке, крім всіх перерахованих матеріалів, виробляє друк на акрилі, вінілі, спінених ПВХ, полікарбонат, композиті, пінокартону і т.д. Передові технології стають ближче і, зателефонувавши до нас, ви переконаєтеся, що ваші геніальні ідеї і наші професіонали дадуть саме той результат, про який ви мріяли.