ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК ВІД 1 ГОДИНИ

банери, наклейки, борди, холсти, папір

Ми професійно займаємося широкоформатним друком в Тернополі!

Маючи власне обладнання, ми можемо забезпечити високу якість нашої продукції.

Матеріал Екстер'єрний друк (звичайна якість) Інтер'єрний друк (хороша якість) Фото друк (найкраща якість)
Банер 440 г/м. кв. від 145 грн. від 135 грн. від 140 грн.
Банер 510 г/м. кв від 157 грн. від 150 грн. від 160 грн.
Самоклеюча плівка від 128 грн. від 134 грн. від 142 грн.
Холст / Полотно від 280 грн.
Фотопапір від 320 грн.
Фотошпалери від 260 грн.

Ціни на інші матеріали ви можете подивитися в нашому прайсі.

Фарбований лис - це друкарня нового покоління з якісним підходом до всіх замовлень. Друкуємо не тільки банери, плівки, наклейки, а й фотошпалери, весільні банери, друк на полотні, друк на холсті та на інших матеріалах. А також фотодрук великих зображень (до 1,6 м.)

Друк на холсті, друк на полотні – це нова мода для оформлення інтер'єрів офісів, квартир та будинків.

Всі формати та ціни наведені в нашому прайсі.

ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК ВІД 1 ГОДИНИ

Друк рекламної продукції для інтерєрної та екстерєрної реклами. Друкуємо на банерній тканині, самоклеючій плівці, папері та холсті будь-якого розміру.

Друк великих форматів у Тернополі має велику сферу застосування: друк банерів, друк вуличних перетяжок і виготовлення брендмауерів, оформлення виставкових стендів, поклейка вітрин, створення графіки на підлозі (вказівники тощо), брендуванні магазинів та офісних приміщень, і багато чого іншого.

#друк на полотні - репродукція картин та постерів для дому та офісу. друкуємо на фотошпалерах.

Завантажити прайс

Широкоформатний друк — це основний метод виготовлення зовнішньої реклами — реклами, визнаної однією з найефективніших. Висока якість широкоформатного друку в Тернопол досягається завдяки використанню цифрових широкоформатних машин нового покоління, які забезпечують ширину задруку матеріалу в рулоні  до 3,2 метра, передових методів роботи і використанню кращих СУПЕР стійких ЕКО сольвентних чорнил європейського виробництва. Перевагами широкоформатного друку — є довговічність, яскрава та чітка передача кольору.
 
Інтер’єрний друк — репродукція картин, друк афіш, проектів,  картин, друк на холсті, друк дипломів, друк фотошпалер, друк постерів для фреймлайтів, друк фотографій, виставкове обладнання, друк декорацій, тощо.
Зовнішній друк — друк декорацій, друк постерів, друк бігбордів Тернопіль,  друк для сіті-лайтів, друк банерів, друк бредмауерів, друк рекламних конструкцій з підсвічуванням,  друк банерів,  друк наклейок, друк холдерів, друк тентів для авто, друк банерних розтяжок.