0 Візитки Тернопіль, офсетний друк: флаєр, листівка, афіша, А5, А4, А3 форматиФарбований лис

Офсетний друк

Офсетний друк (в поліграфії, від англ. off-set — без контакта з друкарською формою) — технологія друку, яка передбачає перенос фарби с друкарської форми на матеріал не на пряму, а через офсетний циліндр.

Завантажити прайс

Офсетний друк

Офсетним друком в Тернополі ми виготовляємо таку продукцію стандартну продукцію, як афіші, буклети, візитки, календарики, календарі настільні, папки, плакати, флаєри, формати А7- А1, хенгери та багато іншого. Якісний та швидкий друк (від 1 до 5 днів). Розробляємо та друкуємо каталоги.

Для друку ми використовуємо папір крейдований, глянцевий та матовий 90, 130, 150, 170, 350 г/м2, картон целюлозний 250 г/м2, картон макулатурний 300 г/м2, офсетний (офісний) папір 80 г/м2.

Наразі, такий метод друку є найоптимальніший для збірних таражів через можливість комбаніції декількох замолень на одноіу листі друку, що абезпечує низьку вартість одного типу, наприклад листівки або так званий флаєр. Друк флаєрів, завдяки такій можливості стає доступний вже починаючи від 500 копій.

Наша оптимальна ціна флаєру в Тернополі завдяки даній технології друку — 340 грн./ 1000 шт. А листівки А5 формату 560 грн. / 1000 шт.

#візитки, календарі, флаєр, а5, а4, а3, фірмові бланки та ін.

Завантажити прайс

Офсетний друк — спосіб непрямого плоского друку, при якому фарба з друкарської форми передається на папір через проміжний, офсетний циліндр.

Цим видом ми друкуємо збірні тиражі. А саме друк візиток  Тернополь, друк флаєрів в Тернополі та Льовові, друк листівок, запрошень та ін. Адже візитки тернопіль — це лице будь якого бізнесу.

Офсетний друк Тернопіль або поліграфія  — найбільш розповсюджений вид виробництва типографської продукції. Технологія офсетного друку дозволяє здійснити якісний друк буклетів, друк меню, друк брошур, друк календариків та ін. Якісні вихідні матеріали та високий рівень автоматизації дозволяють виконати навіть найскладніші друкарські роботи за короткі терміни, зберігаючи при цьому найвищий рівень друку. Офсет застосовують для друкування і на грубих сортах паперу.