ДИЗАЙН

Розробляємо різноманітні макети каталогів, чашок, візиток, календарів, стікерів, листівок, сертифікатів, та багато іншого. Також розроюбляємо різни варіанти меню для кафе, барів та ресторанів. Як он-лайн меню, так і звичайні паперові варіанти.

Ціни

Нажаль ми не можемо представити точні ціни, адже ціна формуєть в залежності від складності та затраченого часу. Але ми наведемо ціни на деякі позиції.

Таблички
  • 1-2 дні.

від 150 грн.

Вивіска
  • 3-5 днів.

від 300 грн.

Флаєр/листівка
  • 3-5 днів.

від 250 грн.

Чашка/Кружка
  • 3-5 днів.

200 грн.

Етикетка
  • 3-5 днів.

від 600 грн.

Каталог
  • 7-14 днів.

від 250 грн./розворот

Банер/плівка
  • 3-5 днів.

від 300 до 500 грн.

Маєте питання? Зателефонуйте 067 351 09 55, ми вас проконсультуємо.

Арт постеры на стену
Арт постеры на стену
Арт постеры на стену
Арт постеры на стену
Арт постеры на стену

Дизайн поліграфії

Дизайн рекламно-поліграфічної продукції – завдання комплексне. Дизайнер — людина творча, але створюючи візуальний образ, що відповідає цілям замовника, вона повинна враховувати і технічні вимоги друкарні, яка друкуватиме тираж. Ці вимоги залежать від способу друку, виду поліграфічної або рекламної продукції, типу та формату носія зображення, особливостей обладнання друкарні. Якість продукції поліграфії визначається на всіх етапах її створення, тому найкращий вибір для замовника – це друкарня з дизайном послуг. Будь ласка, враховуйте, що дизайнерська поліграфія зазвичай потребує більше часу на підготовку концепції, ілюстрацій, розробку макету. Дизайн у рекламній поліграфії, безумовно, створюється відповідно до побажань замовника, але також — відповідно до технічних вимог друкарні, специфіки продукції, з урахуванням властивостей матеріалів і технології друку. Тому рекомендуємо довірити дизайн рекламної поліграфії нашим фахівцям. Вартість дизайну поліграфії Вартість дизайну рекламно-поліграфічної продукції залежить від складності роботи, часу на підготовку макету. Дизайн рекламної поліграфії можна розробити значно швидше та дешевше, якщо замовляти одночасно серію різних видів продукції, наприклад, листівки, плакати, пакети тощо.