0 Візитки, візитки Тернопіль, друк візиток в Тернополі. | Фарбований лисФарбований лис

Візитки Тернопіль - якісний дизайн та друк

Телефонуйте +38 067 351 09 55 / +38 0352 420 520 візитки будь якої складності та типу: звичайні, з ламінацією, шовкографія, тиснення, конгрев та ін.


Замовити

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ДИЗАЙН ВІЗИТОК

Студія реклами і дизайну Фарбований лис виготовляє якісні дизайнерські візитки на замовлення. Розробка візитки – це завжди цікавий процес як для клієнта, так і для спеціаліста з дизайну. Майстер за допомогою різноманітних сучасних поліграфічних технік демонструє весь свій творчий потенціал, завдяки чому замовник отримує дійсно ефективний рекламний продукт. Ціна візитки залежить від обсягу та рівня складності робіт, що потребується виконати задля її створення. Ще один важливий фактор, що впливає на ціноутворення – швидкість виконання замовлення.

Корпоративні візитки.

Для великих підприємств, корпорацій та державних установ, де працює багато співробітників, дуже важливо витримувати єдиний корпоративний стиль. Він має віддзеркалюватися не тільки в різноманітних атрибутах компанії, а і у візитці кожного працівника. Правильно розробити та реалізувати діловий стиль таких візитних карток допоможуть спеціалісти  студії реклами та дизайну Фарбований лис.

Від 280 грн. / 1000 шт.

Особисті.

Це більш складне, але не менш цікаве завдання для професійного дизайнера. Така візитівка створюється без урахування корпоративних стандартів, тому її зовнішній вигляд не обмежується в спектрі доступних кольорових рішень та візуальних елементів. Такі картки часто замовляють бізнесмени, представники творчих професій, світські персони.

Від 290 грн. / 1000 шт.


VIP-візитки.

Або візитки на дизайнерських картонах. Це особливий різновид рекламної продукції. Він призначений для того, аби підкреслити високий статус власника, його ексклюзивне місце в суспільстві. Тому, створюючи такі візитівки, ми приділяємо їм максимум уваги і вкрай прискіпливо вивчаємо усі тонкощі індивідуального стилю замовника.

Від 440 грн. / 1000 шт.Завантажити прайс
Студія реклами і дизайну Фарбований лис вже не перший рік успішно функціонує на ринку рекламних послуг, послуг дизайну та галузі поліграфії. Ми знаємо, за якими канонами виконується по-справжньому бездоганний дизайн та друк візиток. Володіємо усіма найсучаснішими технологіями зі створення високоякісних поліграфічних матеріалів. Використовуємо найбільш ефективні та надійні методи обробки мікрогофрокартонних, картонних та ламінованих поверхонь.

Постійним клієнтам та оптовим закупникам надаються знижки.


Замовити

ЧОМУ МИ?

Наша основна спеціалізація це - дизайн. Тому ми знаємо як надати ефективний вигляд вашому замовленню. А так, як ми маємо власне виробництво - ми впевнені в результаті.
1

НАШ ДИЗАЙН

Дизайн - ключ будь-якого продукту. Ми забезпечимо вас якісним дизайном.
2

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Маємо власне виробництво! Невелике, але власне! Можливо з затримками, але ми забезпечимо вас якісною продукцією.
3

НАДАМО УВАГУ ДЕТАЛЯМ

Маючи досвід у своїй справі ми підберемо оптимальний дизайн, тип продукції саме для вас,

Яскраві візитки та рекламна поліграфія - це вже частина успіху. Наша мета - забезпечити вас яскравим та якісним друком.

Замовляйте дизайн та друк візиток, буклетів, друк флаєрів, друк листівок у студії друку та дизайну «Фарбований лис». Чекаємо в гості.

ВІЗИТКИ ПІД КЛЮЧ

від 170 грн.
Замовити

Більше наших послуг


ДРУК ВІЗИТОК

Друк візиток в Тернополі будь якої складності.

Детальніше

РОЗРОБКА ЛОГОТИПІВ

Ми розробляємо відмінні за якістю логотипи, на які звернуть увагу ваші потенційні чи вже існуючі клієнти.

Детальніше

ІДЕНТИКА / ФІРМЕННІ СТИЛІ

Розробимо фірмовий стиль для вашої організації чи закладу. Від логотипу до фірмовіх бланків.

Детальніше

ШОВКОГРАФІЯ

Друк не лише звичайних візиток в Тернополі, але і VIP візиток, що підкреслять ваш стиль.

Детальніше

ДРУК БАНЕРІВ / НАКЛЕЙОК

Широкоформатний друк рекламних банерів, наклейок, постерів.

Детальніше

ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА

На власному виробництві виготовляємо не лише стандартні замовлення такі як банери чи візитки, але і індивидуальні - такі як запрошення, сертифікати, зовнішнє брендування та ін.

Детальніше

ОФСТЕНИЙ ДРУК

Власне виробництво забезпечує оперативне виконання ваших замовлень.

Детальніше

ЦИФРОВИЙ ДРУК

Ми можемо забезпечити виконання малотиражних замовлень за 24 години.

Детальніше