Широформатний друк

Друк рекламних банерів, бордів, сітілайтів, наклейок, в Тернополі.

Завантажити прайс

Широформатний друк

Друк рекламної продукції для інтерєрної та екстерєрної реклами. Друкуємо на банерній тканині, самоклеючій плівці, папері та холсті будь-якого розміру.

Друк великих форматів у Тернополі має велику сферу застосування: друк банерів, друк вуличних перетяжок і виготовлення брендмауерів, оформлення виставкових стендів, поклейка вітрин, створення графіки на підлозі (вказівники тощо), брендуванні магазинів та офісних приміщень, і багато чого іншого.

#друк на полотні - репродукція картин та постерів для дому та офісу. друкуємо на фотошпалерах.

Завантажити прайс

Широкоформатний друк — це основний метод виготовлення зовнішньої реклами — реклами, визнаної однією з найефективніших. Висока якість широкоформатного друку в Тернопол досягається завдяки використанню цифрових широкоформатних машин нового покоління, які забезпечують ширину задруку матеріалу в рулоні  до 3,2 метра, передових методів роботи і використанню кращих СУПЕР стійких ЕКО сольвентних чорнил європейського виробництва. Перевагами широкоформатного друку — є довговічність, яскрава та чітка передача кольору.
 
Інтер’єрний друк — репродукція картин, друк афіш, проектів,  картин, друк на холсті, друк дипломів, друк фотошпалер, друк постерів для фреймлайтів, друк фотографій, виставкове обладнання, друк декорацій, тощо.
Зовнішній друк — друк декорацій, друк постерів, друк бігбордів Тернопіль,  друк для сіті-лайтів, друк банерів, друк бредмауерів, друк рекламних конструкцій з підсвічуванням,  друк банерів,  друк наклейок, друк холдерів, друк тентів для авто, друк банерних розтяжок.