Офсетний друк

Офсе́тная печа́ть (в полиграфии, от англ. off-set — без контакта с печатной формой) — технология печати, предусматривающая перенос краски с печатной формы на запечатываемый материал не напрямую, а через промежуточный офсетный цилиндр.

Завантажити прайс

Офсетний друк

Офсетним друком ми виготовляємо таку продукцію стандартну продукцію, як афіші, буклети, візитки, календарики, календарі настільні, папки, плакати, флаєри,
хенгери та багато іншого.

Для друку ми використовуємо папір крейдований, глянцевий та матовий 90, 130, 150, 170, 350 г/м2, картон целюлозний 250 г/м2, картон макулатурний 300 г/м2, офсетний (офісний) папір 80 г/м2.

#візитки, календарі, флаєр, а5, а4, а3, фірмові бланки та ін.

Завантажити прайс

Офсетний друк — спосіб непрямого плоского друку, при якому фарба з друкарської форми передається на папір через проміжний, офсетний циліндр.

Цим видом ми друкуємо збірні тиражі. А саме друк візиток в Тернополі, друк флаєрів в Тернополі та Льовові, друк листівок, запрошень та ін. Адже візитки тернопіль — це лице будь якого бізнесу.

Офсетний друк Тернопіль — найбільш розповсюджений вид виробництва типографської продукції. Технологія офсетного друку дозволяє здійснити якісний друк  буклетів, брошур та ін. Якісні вихідні матеріали та високий рівень автоматизації дозволяють виконати навіть найскладніші друкарські роботи за короткі терміни, зберігаючи при цьому найвищий рівень друку. Офсет застосовують для друкування і на грубих сортах паперу.